Alfa Paslanmaz Çıtçıt 15 mm 54 Sistem 4 lü Takım ERCA0015P
Üründe paslanmaz materyalden yapılmıştır.
  • Kapak: 15 mm / 24 boy
  • Dişi - Yay Çap: 15 mm
  • Erkek Meme Dış Çap : 13,8 mm
  • Bacak - Çivi : 11,8 mm
Ürün Paket şeklinde satılmaktadır.
1 Paket = 500 adet içermektedir
  • Stok Miktarı: 999999
  • Model: ERCA0015P
500 Adet - 1 Paket
1000 Adet -2 Paket
5000 Adet - 10 Paket
Mevcut Seçenekler:
Satın alabilmek için asgari adet: 500
Toplu Fiyatlandırma
Adet 1+ ve Üzeri 1000+ 5000+
Kazanç 15.79% 26.32%
✨ Ürün Değerlendirmeleri
0.0
0 değerlendirme
0 Yorum
5
Henüz yorum bulunmuyor.
❓ Soru & Cevap
0 Toplam Soru
0 Cevaplanmış
0 Cevaplanmamış
Ürün Açıklaması
Paslanmaz Çıtçıt Düğmeler Alfa Paslanmaz Çıtçıt 15 mm 54 Sistem 4 lü Takım ERCA0015P
Özellikler
Ürün Bilgisi
Satış Şekli Ürün Paket şeklinde satılmaktadır. ​​​​​​​1 Paket = 500 adet içermektedir
Ürün Türü Paslanmaz Çıtçıtlar
Ölçüler
Ölçüler mm / Boy 15 mm / 24 boy
Malzeme
Malzeme Paslanmaz
Alt Parça Malzemesi Paslanmaz
Renkler
Uygulama
Kullanım Alanı
Ürün Şekli
Çıtçıt Tipi Alfa
  • Öncelikle çalıştığınız kumaşın türünü dikkate almanız gerekir.
  • İkinci olarak çıtçıtın çapını ve kumaşın kalınlığını ölçmeniz gerekir.
  • Üçüncüsü, çıtçıtın takılması için doğru aleti seçmeniz gerekir.
  • Dördüncüsü, çıtçıtın kumaş üzerindeki konumunu işaretlemeniz gerekir.
  • Beşinci olarak, uygulama adımlarını takip ederek çıtçıtı takmanız gerekir.
Mağazamızdaki Diğer Çıtçıt Düğme Çeşitleri
Mont Çıtçıtları
Deluxe Serisi Çıtçıtları
VT2 Çıtçıt Düğmeler
Dikme Çıtçıtlar
Dikme çıtçıtlar, farklı ağırlıktaki kumaşlara ve kalınlıklara uyum sağlamak için çeşitli boyutlarda gelir. Standart boyutların çapı 7 mm ila 17 mm arasındadır. Kullanılan kumaşın ağırlığı ve kalınlığı için doğru boyutta çıtçıt seçmek önemlidir.