15 mm Plastik kapak Alfa S Çıtçıt 54 Sistem Pirinç 4 lü Takım ERCAS0015PL
Ürün Paket şeklinde satılmaktadır.
1 Paket = 500 adet içermektedir
  • Stok Miktarı: 999999
  • Model: ERCAS0015PL
Mevcut Seçenekler:
Satın alabilmek için asgari adet: 500
Toplu Fiyatlandırma
Adet 1+ ve Üzeri 1500+ 5000+
Kazanç -2.24% 14.32%
✨ Ürün Değerlendirmeleri
0.0
0 değerlendirme
0 Yorum
5
Henüz yorum bulunmuyor.
❓ Soru & Cevap
0 Toplam Soru
0 Cevaplanmış
0 Cevaplanmamış
Ürün Açıklaması
  • Plastik Kapak: 15 mm / 24 boy
  • Dişi - Yay Çap: 13,5 mm
  • Erkek Meme Dış Çap : 12,5 mm
  • Bacak - Çivi Çap : 11,9 mm
parçalardır.
Uygulaması;
Özel çakma kalıpları ile birlikte
  • El presinde,
  • Kollu makinada,
  • Motorlu ve otomatik makinalarda
çakılmaktadır.
Özellikler
Ürün Bilgisi
Satış Şekli Ürün Paket şeklinde satılmaktadır. ​​​​​​​1 Paket = 500 adet içermektedir
Ürün Türü Plastik Çıtçıtlar
Ölçüler
Ölçüler mm / Boy 15 mm / 24 boy
Ürün Ölçüleri Plastik Kapak: 15 mm / 24 boy  Dişi - Yay Çap: 13,5 mm Erkek Meme Dış Çap : 12,5 mm Bacak - Çivi Çap : 11,9 mm
Malzeme
Malzeme Plastik
Alt Parça Malzemesi Pirinç
Renkler
Uygulama
Kullanım Alanı
Ürün Şekli
Çıtçıt Tipi Alfa S
  • Öncelikle çalıştığınız kumaşın türünü dikkate almanız gerekir.
  • İkinci olarak çıtçıtın çapını ve kumaşın kalınlığını ölçmeniz gerekir.
  • Üçüncüsü, çıtçıtın takılması için doğru aleti seçmeniz gerekir.
  • Dördüncüsü, çıtçıtın kumaş üzerindeki konumunu işaretlemeniz gerekir.
  • Beşinci olarak, uygulama adımlarını takip ederek çıtçıtı takmanız gerekir.
Mağazamızdaki Diğer Çıtçıt Düğme Çeşitleri
Mont Çıtçıtları
Deluxe Serisi Çıtçıtları
VT2 Çıtçıt Düğmeler
Dikme Çıtçıtlar
Dikme çıtçıtlar, farklı ağırlıktaki kumaşlara ve kalınlıklara uyum sağlamak için çeşitli boyutlarda gelir. Standart boyutların çapı 7 mm ila 17 mm arasındadır. Kullanılan kumaşın ağırlığı ve kalınlığı için doğru boyutta çıtçıt seçmek önemlidir.